Tapk ankstyvojo kūrėjo + kūrimo demonstracine versija

Šią savaitę džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų kūrėjų portalas veikia tiesiogiai! Mes ieškome įdomių, originalių projektų, skirtų „Boost“ surengti, kai tik mūsų programa bus pradėta naudoti.

Jei esate kūrėjas, verslininkas ar pasakotojas - dabar pats laikas pasidalyti savo darbais su bendruomene. Mums reikalingas mūsų bendruomenės dalyvavimas, kad šis produktas pereitų į kitą etapą.

Čia sukurkite „Boost“ projekto pasiūlymą. Jei bus pasirinktas jūsų projektas, mes greitai susisieksime!

Gaukite nemokamą ELIX už tai, kad esate ankstyvasis kūrėjas

Jei jūsų projektas bus pristatytas, mes atitiksime pirmuosius 500 pažadėtų „Elix“. Jums nereikės išleisti papildomo ELIX, kurį jums suteiksime jūsų projektui! Galite būti kūrėjas tiek projektų, kiek norite.

Registracija į beta versiją

Nepamirškite prisiregistruoti į beta versiją mūsų pagrindiniame puslapyje, jei dar to nepadarėte! Užpildykite savo el. Pašto adresą ir pasirinkite įrenginio tipą. Mes susisieksime, kai bus parengta beta versija!

Kiti būdai, kaip galite padėti

Norite padėti gauti puikius projektus, užsiregistravusius „Boost“? Štai keletas būdų, kuriais galite padėti:

  1. Kūrybingų, įdomių projektų ieškokite kriptovaliutos ar „blockchain“ erdvėje. Kreipkitės į kūrėjus ir skatinkite juos kreiptis į „Boost“. Paaiškinkite, kad kriptovaliutos ar „grandinės grandinės“ produkto paskirstymas auditorijai, kuri jau naudoja šią technologiją, yra daug efektyvesnis būdas finansuoti projektą. Didžiausią dėmesį skirkite kokybiškiems projektams, kuriuos galėtumėte pamatyti patys - negaiškite laiko projektams, kurie nepasakoja istorijos. Tikslas - atkreipti „Boost“ sąmoningumą, tuo pat metu pritraukiant tuos kūrėjus į platesnę ir labiau įtraukiamą auditoriją, kad jų projektai būtų sėkmingi.
  2. Kreipkitės į savo vietos bendruomenės narius, norinčius pritraukti lėšų per „blockchain“. Dauguma kriptovaliutos entuziastų turi draugų tinklą, įsitraukusį į kosmosą. Neskubėkite sugalvoti puikios projekto idėjos arba išvardyti esamą projektą yra puikus būdas paskleisti žodį.
  3. Raskite vietos labdaros organizacijas, kurioms galėtų būti naudingas papildomas finansavimas. Ieškokite gerbiamų kompanijų, turinčių efektyvaus finansavimo ir pagalbos išlaidų istoriją.

Nuolatinis įsitraukimas į sėkmingus kūrėjus

Šią savaitę kalbėjome su keliais „blockchain“ verslininkais ir kūrėjais apie tai, kokio tipo funkcijas jie norėtų pamatyti „Boost“ ir apskritai „ELIX“. Iš šių pokalbių atrodė, kad būtų idealu leisti sėkmingiems kūrėjams ir toliau tiekti produktus per ELIX platformą, net ir sėkmingai finansuojant projektus. Eidami į priekį svarstome šią galimybę.

Ženkleliai

Mes svarstėme galimybę savo platformoje sukurti įvairius ženkliukus, susijusius su intelektualia sutartimi ir „blockchain“ veikla.

Štai keletas, apie kuriuos iki šiol galvojame:

  1. „Genesis“ ir „Genesis Holder“ (arba „Hodler“): nepaliestas genezės adreso savininkas. „Genesis“ turėtojai galėjo pasirašyti žinią iš genezės adreso, suteikdami kitam „Ethereum“ sąskaitą šį ženklelį. Už kiekvieną nepaliestą genezės adresą tokiu decentralizuotu būdu būtų galima įteikti specialų ženklelį.
  2. Ankstyvasis kūrėjas: kūrėjas, turintis ankstyvą, sėkmingai finansuojamą projektą. Kaip ir padarė genezės turėtojai, šie žmonės gauna nemokamą „Elix“ už projektų pasiūlymų teikimą ir specialų ženklelį. Dar kartą sakoma, kad buvimas ankstyvu kūrėju yra patikrinamas išmaniųjų sutarčių duomenimis.
  3. Ankstyvieji įvaikintojai: visa ši mūsų bendruomenė šiuo metu dalyvauja padedant įgyvendinti „Boost“ projektus!

Nedvejodami pasiūlykite keletą ženklelių ir mums! Mes visada esame atviri mūsų bendruomenės idėjoms.

Plėtra

Atnaujinome savo svetainę, kad ji būtų nauja „Angular 5“ programa, ir atnaujinome diegimo procesą, kad galėtume lengviau kurti, išbandyti ir įdiegti funkcijas gamyboje. Dėl puikios „Angular“ žiniatinklio veiklos ir įrankių, ji tampa galinga sistema, leidžiančia efektyviau į svetainę įtraukti naują, dinamiškesnį turinį. Mes jau įtraukėme kūrėjų portalą ir artimiausiomis savaitėmis jį išplėsime, kad mūsų svetainė galėtų dar labiau sudominti žiūrovus.

Šią savaitę įgyvendinome perdarytą piniginės puslapio versiją:

Programa mobiliesiems kasdien atrodo geriau, kai įgyvendiname aptakius naujus dizainus. Žemiau galite pamatyti naujos piniginės sąsajos pažangą, dinamiškai atnaujindami portfelio likučius, lengvai apžiūrėdami operacijų istoriją ir šaunius slankiojančius mygtukus, skirtus siuntimui ir gavimui.

Artėjant mūsų beta versijos bandymo laikotarpiui, tikimės pateikti daugiau atnaujinimų! Nepamirškite prisiregistruoti atlikti beta versijos bandymus mūsų pagrindiniame puslapyje, jei dar to nepadarėte.

Būtinai apsilankykite mūsų svetainėje, taip pat prisijunkite prie mūsų socialinės žiniasklaidos „Reddit“, „Twitter“, „Discord“ ir „Telegram“. Mes taip pat turime naujus „Facebook“ ir „Instagram“ puslapius, taip pat informacinį biuletenį, prie kurio galite prisiregistruoti, mūsų pagrindinio puslapio apačioje. Jei turite klausimų, praneškite mums ir mes mielai padėsime išsiaiškinti reikalus!